ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Адвентові реколекції у Чечельнику

chechelnyk, provincia

JBN1dTgTqMIЗ 4 по 6 грудня 2015 р. в Дієцезіальному санктуарії Матері Божої Чечельницької в смт. Чечельник, що на Вінниччині, відбулися парафіяльні реколекції, які цього року провів о. Михайло Будник – священик Української Греко-Католицької Церкви з с. Голдашівка Бершадського району. Отець Михайло – військовий капелан у зоні АТО і Київському шпиталі Збройних Сил України, а також він – «Людина року» 2015 на Вінниччині у номінації «Громадський діяч».

Темою, яку священик порушив під час роздумів, була будівля Церкви, як спільнота віруючих. Перший день роздумів був зосереджений на фундаменті духовного життя, другий день – це були стіни християнського життя, а останній день – купола нашого духовного зросту і незгасима вічна Божа Любов.

-as3uFObHak

В останній день реколекцій, у неділю, під час Святої Літургії, двоє міністрантів – Ростислав Сивак і Донцов Сергій (слово «Ministrare» латинською мовою означає «служити», «міністранс» — це той, хто служить. Отже, міністранти прислуговують священикові під час відправи Служби Божої та інших Богослужінь) – отримали з рук настоятеля парафії, о. Петра Олександра Новосельського OFM, послугу лектора.

av8ddtCbr4M HK-O9YP2gAs

_W6pYGh4BsM

(Лектор – християнин, призначений до читання Слова Божого в літургійному зібранні. У католицькій Церкві під час Літургії він читає уривки зі Святого Писання (крім Євангелія); під час відсутності на Літургії диякона або регента, може читати вселенську молитву і заспівати псалом. У вхідній процесії, коли немає диякона, також може принести книгу Євангелія).

Отець Петро Новосельський


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)