ПРОВІНЦІЯ

Генеральний Міністр Ордену Братів Менших – брат Массімо Фузареллі, з візитом в Україні

121-ий наступник святого Франциска Генеральний Міністр Ордену Братів Менших брат Массімо Фузареллі в 247 день війни Росії проти України вдруге відвідав Україну та спільноту Братів Менших Францисканців, виражаючи своєю присутністю підтримку для Братів та всіх, котрими вони душпастирсько піклуються.

Особливою подією під час його візиту в Україну було посвячення нового чернечого дому Братів Францисканців в Шаргороді. Під час Святої Меси брат Массімо виразив слова потіхи та духовної підтримки в цей час війни, зазначивши, що прощення, яке відіграє ключову роль у всіх складних часах людства, є довгою дорогою, тому не варто на цій дорозі знеохочуватися та занепадати духом, а необхідно просити допомоги Святого Духа на цій дорозі. Генеральний Міністр мав також нагоду привітати наших братів з нагоди їхніх срібних ювілеїв: 25 років Священства – бр. Доброслав і бр. Святослав; 25 років чернечого життя — бр. Михайло, бр. Флоріан, бр. Давид, бр. Тадей. Після урочистої Святої Меси брат Массімо в товаристві Братів та парафіян посвятив новий монастир Братів Менших, зазначаючи, що, хоч він є призначений для Братів Менших, однак його двері завжди залишаються відчиненими для кожного потребуючого.

 

Після посвячення монастиря у м. Шаргород, що на Вінничині, Генеральний Міністр Ордену вирушив на Львівщину до м. Рава-Руська, де знаходиться ще один наш францисканський монастир.
Теплий прийом братів Йоана і Граціана та усіх вірних парафії у Раві-Руській залишив у брата Массімо теплі враження.
У проповіді виголошеній вірним під час Святої Меси Генеральний Міністр підкреслив, що всі ми потребуємо навернення і маємо боротися зі злом та бажанням помсти, яке робить наше серце ще твердішим. Тому потрібно просити Бога благодаті християнського прощення та молитися про швидке закінчення війни, у якій страждає так багато людей.
Після святої Євхаристії брат Массімо Фузареллі також поблагословив монастир у Раві-Руській і наступного ранку від’їхав до Польщі, щоб повернутися до Італії.
Дякуємо Генеральному Міністру за його візит і за його бажання бути поруч з братами, а також з усіма українцями, які переживають нелегкі часи.
У понеділок після свого повернення до Рима Генеральний Міністр Ордену відвідав Святішого Отця Папу Франциска і передав йому наші вітання з України з проханням про молитву за мир.

 

 

Коментарі Вимкнено до Генеральний Міністр Ордену Братів Менших – брат Массімо Фузареллі, з візитом в Україні

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)