ПРОВІНЦІЯ

TRANSITUS 2022

SURSUM CORDA
Кожне серце Вселенської Церкви належить Господу. Відтак, святий Франциск двічі віддав Господу своє, – в наверненні та в смерті.
Саме тому, сьогодні 3 жовтня, ми Брати Менші згадуємо блаженну смерть святого Франциска з Ассізі. Блаженство цього моменту полягає в тому, що це не був відхід, а був перехід нашого святого Засновника до цілковитого життя з Богом, що латинською мовою окреслюється словом «Transitus».
В різних куточках світу, в тому числі й в Україні, Брати францисканці разом з вірними святкували цю подію, прославляючи Господа за дар життя і смерті святого Франциска.
Пропонуємо переглянути фото цього богослужіння з місць, де брати Провінції святого Михаїла Архангела служать в Україні та за її межами.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)