ПРОВІНЦІЯ

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Великоднє привітання Братів Францисканців

 

 

Возлюблені в Христі Брати і Сестри, дорогі Співвітчизники та усі Люди доброї волі! В цей важкий час для нашої Батьківщини, ми, францисканці хочемо поділитися з вами великодньою радістю з Воскресіння Господнього. Христос, Котрий воскрес, перемагає смерть і абсолютне зло, яке хоче поневолити людство в яких-небудь постатях та обставинах. Своєю перемогою він дає нам віру та надію в нашу перемогу над злом. Ісус запрошує нас, щоб ми долучилися до його перемоги, озброюючи нас своєю силою та благодаттю. Бажаємо вам, щоб святкування Пасхальних Свят, зміцнило віру в перемогу над злом, віру в перемогу нашого народу, зокрема наших захисників, над агресором, щоб Воскреслий Господь допоміг осягнути справжній мир на нашій землі!

 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)