МОЛОДЬ,  ШАРГОРОД

,,Я – зброя в руках Бога” – День зосередження для молоді

Мир та добро!
17-18 березня відбулися дві події – Хресна дорога та День зосередження для молоді у санктуарії Страстей Господніх в місті Шаргород під гаслом «В обіймах милосердної Матері».
До зустрічі доєдналася молодь парафій з різних міст: Шаргород, Розкіш, Житомир, Чечельник, Городківка, Одеса, Мурафа, Козлівка та інші. Майже сто молодих сердець перебували у спільних молитвах, чуванні, адорації до Матінки Божої.
Проповіді на молодіжних месах проголошували о. Богдан OFM та о. Даниїл OFM. Конференцію на тему «Як знайти свою дорогу?» провадив о. Леонард OFM.
Молодь з користю провела час в приємних бесідах, теплих зустрічах, щирих молитвах та долучилася до допомоги потребуючим діткам.
Хресна дорога була родзинкою Дня зосередження, адже роздуми писала молодь. Писала те, що переживає, відчуває та про що молиться.
Дякуємо кожному, хто долучився своєю присутністю, молитвою та допомогою.
Наша молодь – гідне майбутнє Христової Церкви. Нехай Господь винагородить Вас та дарує нам перемогу та мир!

 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)