РЕКОЛЕКЦІЇ

Францисканські народні місії в Buja (Італія) – Missione al Popolo

В днях 2-17 березня 2013 року на півночі Італії, а саме в місті Buja (парафії: S. Stefano, Avilla, Tomba, Madonna, Urbignacco, а також Treppo Grande, Vendoglio, Colloredo e Lauzzana, що в провінції Udine), відбулися францисканські місії, метою яких було зустрітися з людьми цих містечок. Саме про це говорить назва “Народні Місії” і тема місій: “Увійди Господи і відвідай наші домівки”. Основним завданням було достукатись до кожного дому і серця, до кожної школи і учня, оживляючи також літургійне життя парафії.

 (Дивись также відео.) Організаторами цих місій була Венецька Провінція св. Антонія з Падуї. З української Провінції Братів Менших взяв участь бр. Михайло Багінський, оскільки ці дві францисканські Провінції співпрацюють вже більше 10 років. В італійській провінції Братів Менших навчаються францисканці-семінаристи з України.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)