ШОСТКА

Великопісні реколекції і відпуст св. Йосипа у Шостці

У Шостці, що на Сумщині, в парафії Св. Йосипа відбулися трьохденні реколекції, які розпочались 22 березня і закінчились 24, Вербною Неділею і парафіяльним святом Св. Йосипа.Очолив їх францисканець о. Валентин Токар з парафії Воздвиження Святого Хреста у Шепетівці.Першого дня темою реколекцій була «Сім гріхів і протилежні їм блаженства». Другого дня – про «святість Св. Йосипа». А третього дня під час відпустової Святої Меси, яку очолив о. Валентин, до уваги взяв аж 3 теми: «чим є ПІСТ, МОЛИТВА і МИЛОСТИНЯ?»Після Служби Божої, у неділю, парафіяни разом з гостями могли почастуватися, поговорити і подякувати отцю, за те, що він, не зважаючи на погодні умови, заметіль і великі кучугури, зміг приїхати, добратися до нас.Ліза РудченкоШостка, 24.03.2013

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)