РЕКОЛЕКЦІЇ

Реколекції для братів, які невдовзі приймуть таїнство священства

З Божою допомогою з 12 по 16 червня у Провінції св. Архангела Михайла в Україні відбулися реколекції для братів, які невдовзі приймуть таїнство священства. Ними є бр. Бонавентура Хоміцький, бр. Симон Байдацький і бр. Серафим Поліщук. Усі ці дні, духовну науку, молитви, роздуми, поради та конференції провадив о. Доброслав Копистеринський OFM. Нехай Діва Марія –  Мати Церкви, має їх в своїй опіці та випрошує для них потрібні благотаті.

Коментарі Вимкнено до Реколекції для братів, які невдовзі приймуть таїнство священства

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)