РЕКОЛЕКЦІЇ

Францисканські покликальні реколекції

З 16 по 19 серпня відбулися францисканські покликальні реколекції для хлопців. Реколекційний дім в Городищі, поруч з Шепетівкою, став добрим місцем для дев’ятьох юнаків на молитву та роздуми. Тема реколекцій «Хто ти, Господи, а хто я!» наштовхнула на роздуми над питаннями: ким для мене є Господь, і ким є я для Господа і для самого себе?
Окрім конференцій, які різносторонньо насвітлювали теми, був час на особисту молитву. Не забракло молитви про мир в Україні.
 
 
 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)