ШАРГОРОД

Освячення фігури Матері Божої з Меджугор’я

Мир та Добро!
Сьогодні в с. Гибалівка, що на Шаргородщині, для парафіян та мешкаців села відбулася знакова подія –освячення фігури Матері Божої з Меджугор’я. Завдяки добродіям, вона була встановлена на місці, де розміщені могили невідомих людей.
 
 
Обряд освячення провів єпископ Олександр Язловецький, який відгукнувся на запрошення братів францисканців, що служать в Санктуарії Страстей Господніх в м. Шаргород.
В своїй промові до вірних, єпископ звернув увагу, що присутність цієї фігури є видимим знаком нашої любові та довіри до Богородиці, а також проханням про Її опіку над нами.
Мати Божа – Цариця Миру, молись за нас!
 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)