ШЕПЕТІВКА

25 річчя освячення храму В Шепетівці

Пропоную Вашій увазі короткий фільм про парафію Воздвиження Святого Хреста в місті Шепетівка. Тут представлена історія будівництва храму з уст тих, хто був причетний до цього. Щиро дякуємо усім священикам, які працювали у нашій парафії. Кожен з них закарбувався в пам’яті парафіян, бо своїм служінням сприяли розквіту храму як духовного, так і “цегляного”. Також цей фільм є презентацією розвитку нашої парафії впродовж цих чудових 25-ти років її існування.

Яна-Андріана Кротович

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)