День зосередження,  ШЕПЕТІВКА

28.10.2013 – Регіональний день зосередження в Шепетівці

У свято святих апостолів Симона і Юди Тадея, 28 жовтня 2013 року, Брати з «центрального регіону» (Збараж, Шостка, Баранівка, Полонне, Житомир, Київ, Чуднів) Провінції св. Михаїла Архангела OFM в Україні приїхали до м. Шепетівка на щомісячний день зосередження.

Спільна зустріч розпочалась конференцією, під час котрої бр. Бенедикт Свідерський OFM, настоятель дому і парафії звернувся до братів з роздумами на тему: «Францисканський ідеал братерства» (теологічний погляд на спільноту). Логічним продовженням зустрічі братів-францисканців, була зустріч з Христом Євхаристійним – адорацією Пресвятих Дарів .Після чого брати мали трішки вільного часу на сповідь, спілкування, каву. Далі зустрілись в чернечій капличці на спільній молитві Літургії Годин, після якої був обід. Продовжилася спільна зустріч молитвою св. Розарія і завершилася звершенням Святої Меси, під час якої бр. Ромуальд Загурський OFM, вікарій дому і парафії виголосив проповідь на тему: «Важливість молитви і спільнотового життя». Збагачені духом спільної молитви та радістю з братерської зустрічі, францисканці повернулися до своїх чернечих домів.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)