СВЯЧЕННЯ

Рукоположення у сан Священства в храмі св. Йоана з Дуклі у Житомирі

29 червня 2013 року в урочистість святих Петра і Павла в храмі св. Йоана з Дуклі у Житомирі відбулися священицькі свячення чотирьох молодих францисканців з Провінції св. Архангела Михаїла.

Сан Священства прийняли: бр. Юстин Олександр Копитко OFM з Шаргорода, бр. Никодим Валентин Рудзінський OFM з Житомира, бр. Оскар Михайло Малих OFM з Бердичева і бр. Едуард Юрій Семко OFMз Розкоші.Рукоположив у сан Священства ординарій Київсько-Житомирський архиєпископ Геркулян Петро Мальчук OFM, що приймав братів в Орден будучи Провінціалом цієї Провінції.

На урочистість прибули рідні, друзі та вірні з рідних парафій. Особливими гостями були друзі та брати францисканці з Італії на чолі з Міністром Венецької Провінції св. Антонія з Падуї бр. Антоньо Скабйо OFM. Брати Никодим і Едуард навчалися у Польщі в Кальварії Зебжидовській, а Юстин і Оскар в Італії у Вероні.

На рукоположеннях також були францисканці з Провінції св. Архангела Михаїла на чолі з Провінціалом бр. Доброславом Копистеринським OFM.

бр. Михайло

Коментарі Вимкнено до Рукоположення у сан Священства в храмі св. Йоана з Дуклі у Житомирі

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)