СВЯЧЕННЯ

Свячення пресвітерату бр. Чорноуса Владислава OFM.

NUNC ET SEMPER
Тепер і навіки нехай лунає Господу хвала за його милосердя!
Сьогодні, 11 червня 2022 року, в місті Житомирі в парафії св. Йоана з Дуклі бр. Владислав Чорноус OFM отримав Таїнство Пресвітерату з рук єпископа Станіслава Широкорадюка OFM, ординарія Одесько – Сімферопольської дієцезії.
На урочистості також були присутні міністр провінції св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, о. Даниїл Ботвіна, заступник міністра, – о. Емануїл Сабадах, брати францисканці, родина та друзі неопресвітера.
Таємниця Пресвятої Трійці отримала нового хранителя – отця Владислава Чорноуса. Перший Найвищий Священик Ісус Христос отримав гідного послідовника. Свята Церква отримала покірного, вірного служителя.
Всі присутні спожили з престолу нескінченної благодаті Єдиного Бога, Отця Вседержителя.
Спожили дар Слова Божого, дар Євхаристії, дар Божого благословення.
 
 
 
В науці його Преосвященства, єп. Станіслава, Святий Дух вустами владики вкотре підтвердив Своє Святе заступництво за вірних перед обличчям Всемогутнього Бога. Живим доказом того є неопресвітер о. Владислав. Тут і тепер покликаний до служіння, праці та молитви. Покликаний в складному часі.
Ймовірно, нині викликів перед новим священиком є більше ніж досвідчив той тридцять один пресвітер, котрий сьогодні співслужив цю урочисту Святу Месу. Ставши свідком нового початку священства, докладно кожен з нас згадав початок свого шляху. Шляху, що скеровано до Вічності. Для нас ця чаша спільність в Крові Спаса.
Отче Владиславе, стань та перебувай добрим знаряддям Святого Духа. Твої жнива чекають на тебе!
Хай слабкий скаже маю міць.
Бідний ствердить маю все.
Сліпий мовить бачу знову.
Це мені вчинив Господь!
Фото – бр. Річард Стопа OFM
Текс – Олександра Кисельова  
 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)