ФРАНЦИСКАНСЬКЕ ПАЛОМНИЦТВО

Запрошуємо на XXI францисканське паломництво Шепетівка-Полонне-Бердичів

Від 17 до 20 липня 2013 року відбудеться XХI Францисканське Паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих взяти в ньому участь. Просимо  звернутися до свого настоятеля, котрий повідомить організатора паломництва про кількість учасників, та про пункт з якого Ваша група вирушає в паломництво: «Шепетівка 17 липня, або Полонне 18 липня.

Під час паломництва забезпечується: нічліг, транспорт до перевезення багажа, опіка медична, їжа (повний обід та легкі сніданки та вечері) та символи паломництва (хусточка, бейджик пісенник). Оплата становить 60 гривень від особи, друга особа з сім’ї 40 гривень, третя особа безкоштовно, четверта отримує подарунок.

 Увага !!!

 – В паломництві може взяти участь кожен, хто приймає його релігійний характер і буде виконувати духовні та організаційні вимагання.(Паломники щоденно беруть участь у Святій Літургії, моляться, співають релігійні пісні, слухають духовні науки, ідуть з трудом без нарікань).

  Вдягаємося зручно, але скромно, відмовляючись від “крикливої сучасної моди” заборонені: короткі шорти, лосини, майки-топіки), а також не беремо дорогих речей – за котрі кожен відповідає особисто.

 Свої сумки з речами ОБОВ’ЯЗКОВО підписані віддаємо в визначеній годині зранку. До рюкзака, який несемо з собою під час паломництва, потрібно взяти: ложку, вилку, тарілку та чашку, пляшку з водою, шкарпетки на заміну, щось на випадок дощу, пісенник, молитовник, розарій, вигідне взуття, покриття голови від сонця.

 Спальний мішок або ковдру (ОБОВ’ЯЗКОВО).

  Засоби особистої гігієни

  Кожен паломник має взяти з собою 2 еластичні бинти

  Особи, котрі не мають 14 років, повинні мати опікуна.

  Хто має проблеми із здоров’ям, просимо взяти з собою належні ліки.

 Організатор паломництва – о. Ярослав Машталяр ОБМ (моб. тел. 0671707966)

Коментарі Вимкнено до Запрошуємо на XXI францисканське паломництво Шепетівка-Полонне-Бердичів

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)