РЕКОЛЕКЦІЇ

Реколекції для юнаків

11 юнаків відповіли на запрошення францисканців взяти участь у покликальних реколекціях, які відбулися 3-5 червня в реколекційному домі в с. Городище, недалеко м. Шепетівки.
Брати Емануїл та Валентин обрали цікаві теми, які мали на меті приблизити молодим хлопцям наскільки важливим в житті кожної людини є покликання. Звісно, що розпізнати його і прийняти рішення, які часто є доленосними, не просто.
Роздуми були зосереджені над тим, як Ісус кликав апостолів. Кликав тих, кого сам захотів (Мк 3,13). Кликав людей різних за походженням, характером чи соціальним статусом. А вони підійшли до Нього.
Роздумували також над тим, як людина реалізує своє покликання на фізичному, професійному та духовному рівнях – це ті аспекти, які охоплюють людину цілісно у всіх її вимірах. Корисно було почути 8 запитань, які допомагають зрозуміти, чи те, чим я займаюся дійсно є моїм покликанням.
Термін реколекцій гармонійно вписався в літургійний календар, адже 5 червня Церква, переживала день П’ятидесятниці – Зіслання Святого Духа. На вігілійну месу до нас доєдналася також францисканська молодь з Шепетівки. Щиро віримо, що юнаки, які взяли участь в реколекціях не лише зачерпнули для себе корисну інформацію, але й за натхненням та світлом Святого Духа, зможуть обрати правильний шлях у своєму житті, на якому здобудуть особисте щастя та святість.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)