ЧЕЧЕЛЬНИК

Парафіяльний відпуст Уділення Таїнства Миропомазання Братерська Екуменічна Зустріч

26 серпня 2011 року в храмі відбувся парафіяльний відпуст Матері Божої Чечельницької. Цю урочистість очолив єпископ ординарій Леон Дубравський, котрий виголосив Слово Боже і уділив Таїнство Миропомазання. Це була дійсно велика подія для всієї Камянець-Подільскої дієцезії.На цю урочистість прибули віруючі з різних околиць на чолі зі своїми священиками та сестрами монахинями. Важливим жестом була присутність двох православних священиків: Благочинного Бершадського деканату о. Ростислава; настоятеля Зеленогайської парафії та Бершадського монастиря о. Назаріята Владики Вінницько-Брацлавської Єпархії, Української Православної Церкви Київського патріархату Отця Єпископа Онуфрія, котрий приїхав разом зі своїм секретарем.

Отець Владика звернувся до віруючих і неначе розлив океан тепла і любові серед вірян. Він підкреслив привілей присутності Чудотворної Ікони Матері Божої в цій частині Поділля, котра веде нас до Свого Сина і випрошує потрібні Благодаті. Він сказав: «Я знаю, що вам дивно бачити нас тут разом, бо нас багато-чого роз’єднувало, але нас єднає найважливіше – Любов». А до Чудотворної Ікони і надалі проходять і будуть приходити люди, які, як і хворий хлопчик та його батьки в хвилинах страждань і різних потреб звертаються і випрошують різні Благодаті щоб якнайкраще виконати Волю Божу.Від часів гріхопадіння людина змагається в своєму Житті з хворобами та терпінням котрі є невід’ємною частиною земного життя людини. Бувають ситуації без виходу, коли людина відчуває свою безпорадність особливо в обличчі не виліковних недуг, коли медицина є безсилою. Тоді людині залишається віра в поміч Бога.Багато років тому в містечку Чечельник, що на Вінничині в одній родині захворів син. Місцевий лікар робив усе можливе аби врятувати дитину. Батьки ж хотіли цього понад усе. Але в певному моменті лікар зрозумів, що нічим вже не може зробити в цій ситуації. Єдиною надією залишалася Матір Божа Ченстоховська. Проте стан хворого був настільки важкий, що подорож до відлеглої Ченстохови була нереальною.На щастя батьки пригадали собі, що колись незнайомий художник, котрий повертаючись з Ченстохови, залишив їм копію Образу Матері Божої, як подяку за гостинний прийом. Впавши на вколішки, мама перед цією іконою почали гаряче просити заступництва Матері Божої, і сталося диво, хлопчик одужав. Це було перше чудо, яке люди отримали вшановуючи цю Ікону. Слава про могутнє заступництво Матері Божої в цій іконі швидко рознеслася далеко поза околиці парафії. Приходили звідусіль паломники і випрошували потрібні благодаті, ніхто не відходив від Матері Божої Чечельницької, як Її вже тоді називали не вислуханий.В роки комуністичної влади, храм де вшановували Матір Божу Чечельницьку, використовували як зерносховище, а пізніше кінотеатр. З незалежністю України, храм поступово відроджується, а разом з ним побожність люду і віра в заступництво Божої Матері. І сьогодні, як колись до Неї знову приходять віруючі.

Коментарі Вимкнено до Парафіяльний відпуст Уділення Таїнства Миропомазання Братерська Екуменічна Зустріч

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)