МОЛОДЬ

Конкурс колядок для ФраМ

14 січня цього року, наша Францисканська Молодьзібралася на спільну різдвяну зустріч у Житомирі. Кожна із спільнот, мала приготувати колядку на конкурс, у формі кліпу. Таким чином показати як колядують у їхніх спільнотах, проявити свою творчість і згортуватися при спільній справі – прославляючи Народження Спасителя.

Усі колядки були представлені на зустрічі, де спільно їх переглянули. Загалом було багато радісних емоції і оплесків один одному. Звичайно це непрофесійні кліпи, але з кожним таким конкурсом чи завданням для нашої молоді, рівень їх підготовки і контенту – піднімається.

Переглядайте відео і голосуйте за ту чи іншу колядку. В них молодь представила своє вміння колядувати. Завдання перед ними було поставленне чітке і просте, як вони це зробили – дивіться самі.

Умови конкурсу:

  1. Колядки оприлюднюються на каналі You Tube ношого сайту. Голосування проводиться переглядами даної колядки, лайки коментарі і перегляди на інших серверах обо каналах – не враховуються!
  2. Конкурс розпочинається з моменту оприлюднення на на нашому сайті і триває до 14 лютого.
  3. Оголошення результатів і вручення приза, відбудеться на наступній зустрічі ФраМ – у Полонному.

Пригадуємо, що минулого року перемогла колядка спільноти ФраМ із Полонного – «Їде, їде Бог на санях»,


  1. Колядка від Полонської молоді – “Україна колядує”

2. Колядка – “Ангели чудяться” – Баранівська молодь


3. Шаргород – Колядка «Віз скрипить, сніг іде»


4. Конотоп – Різдвяна колядка


5. о. Натанаїл і молодь з Полянок представляють колядку – “Пречистая Діва”


6. У Вифлеємі Син Божий народився – Житомир

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)