ЗБАРАЖ

Збараж 10 жовтня 2011 року Францисканський День Зосередження

10 жовтня 2011 року у м. Збараж, що на Тернопільщині, Францисканці з Провінції Св. Архангела Михаїла зібрались на щомісячному дні зосередженні.

В цей день братерства вони мали можливість духовно відновитись: спільно помолитись, послухати Божу науку, посповідатись і звершити Пресвяту Євхаристію.

На цю зустріч приїхали Брати з таких місцевостей: Полонне, Баранівка, Чуднів, Житомир, Київ та Шостка. Як з цього видно, що змушені були долати сотні кілометрів.

Перед тим як роз’їхатись по своїх домівках Брати пішли подивитися на Збаразький Замок, після чого хто хотів поїхав ще у Тернопіль до Францисканців східнього обряду, які мають чудових птахів.

бр. Михайло

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)