новіціат

Облучини в Лєжайску

В середу 8 грудня, коли Католицька Церква відзначає урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, відбулася маленька, але дуже важлива подія в житті сімох братів новіціїв – облучини. Брати проходять початкову формацію в новіціатьському домі в польскому містечку Лежайск і, як це вже стало традиційно, в урочистість Покровительниці Ордену шість братів з польської Провінції та один брат з Провінції св. Архангела Михаїла в Україні, вдягнули вперше францисканьский одяг та прийняли нові імена, котрі раніше собі вибрали.


Урочисту святу Месу очолив міністр Провінції польської Провінції о. Ярослав Каня OFM, до котрого доєдналися представники з інших чернечих спільнот, між іншим брати семінаристи, а також наш співбрат, віце-міністр Провінції о. Натанаїл Зайонц OFM з Житомира.Після закінчення Меси о. Ярослав здійснив обряд посвячення одягу та серафимських коронок. Потім брати по одному отримували довгоочікувані шати та нові імена. Наш брат новіцій Євген Гусаковський, котрий походить з Житомира, отримав ім’я Назарій.Після закінчення Меси о. Ярослав здійснив обряд посвячення одягу та серафимських коронок.

Потім брати по одному отримували довгоочікувані шати та нові імена. Наш брат новіцій Євген Гусаковський, котрий походить з Житомира, отримав ім’я Назарій.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)