Кальварія Зебжидовська,  ПРОВІНЦІЯ

Послуги аколітату та лекторату

7 березня 2022 року у Вищій Духовній Семінарії в Кальварії Зебжидовській відбулася важлива подія, наші брати Даміан Варгатюк і Яків Будник прийняли послуги аколіти та лектора.
Ці два види послуг брати приймають для того, щоб ще краще приготуватися до служіння в Церкві. Власне послуги вказують для них на ті функції, котрі брати в майбутньому будуть виконувати як диякони.
Лектор під час літургічного згрормадження має читати Слово Боже, а Аколіта приготовлювати вівтар до приношення дарів. Церква ніколи не перстає приймати хліб живий з вівтаря Слова Божого та з вівтаря Тіло Христового та передавати його вірним.
Кандидати до священнства через це служіння мають краще приготуватися до священницького служіння.
Ці послуги брати уділив Міністр Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, о. Теофіль Чарняк, через спеціальне благословення, яке він уділив їм під час святої Меси.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)