Кальварія Зебжидовська

Різдвяна вистава 8-30 січня 2011 року Кальварія-Зебжидовська (Польша)

З 8 по 30 січня у Вищій Духовній Семінарії бл. Йоана Дунса Скота, що у Кальварії Зебжидовській (Польща), була представлена різдвяна театральна вистава про народження Ісуса Хрита. В загальному відбулося 13 вистав, на які прийшло більше трьох тисяч глядачів.


Все відбувалося у актовій залі семінарійного будинку. Кожен брат брав активну участь у приготовленні та представленні цієї Великої таємниці втілення нашого Спасителя. Більшість з них була акторами, котрі виступали на сцені, втілюючись у свої ролі, як справжні актори великого театру.


Однак не можемо оминути своєю увагою і тих братів, котрі виконували обов’язки не менш важливі, але одночасно вимагаючі важких зусиль, при тому залишаючись поза сценою. Це обов’язки: головного режисера, суфлерів, тих, які відповідали за звук, світло, макіяж, декорації та гардероб. Також з огляду на те, що в виставі є жіночі ролі, які братам було незручно представляти, були запрошені дівчата з францисканської молоді.


Спільні зусилля та відповідальне виконання своїх завдань сприяло тому, що 46 осіб працювали як один механізм, завдяки якому наша театральна вистава успішно була представлена.

Коментарі Вимкнено до Різдвяна вистава 8-30 січня 2011 року Кальварія-Зебжидовська (Польша)

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)