Кальварія Зебжидовська

РОЗПОЧАТТЯ ГЕНЕРАЛЬНОЇ ВІЗИТАЦІЇ

20 листопада 2012 р. в нашому формаційному домі в Кальварії Зебжидовській розпочалася генеральна візитація. У семінарійній каплиці в котрій зібралася ціла спільнота дому настоятель дому о. Чеслав офіційно привітав отця візитатора Клавдіуша Міхальского. Отець Клавдіуш Міхальскі був призначений генеральним мінстром нашого ордену і належить до провінції св. Франциска (Познань). Хоча брати з Польщі не беруть участі у візитації, однак приєдналися до спільної молитви в інтенції цієї визначної події. В цей особливий час, не є таємницею, що з візитацією зв’язані завжди надії на краще майбутнє, тому  брати особливо в цьому часі огортають своєю молитвою отця візитатора.

Згідно Конституцій Ордену Братів Менших Генерального Візитатора призначає Міністер Генеральний зі своїм дефініторієм – для виконання спеціальних завдань і повноважень від імені Міністра Генерального для візитування канонічних провінціїй закону. Метою візитації є: перевірити життя та діяльність братів даної провінції, зробити висновки і прийняти потрібні рішення. Візитатор також повинен подбати про як найкраще розпізнання умов життя і діяльності братів, і своїми настанови підтримати і закликати до поглиблення духовного життя в дусі братерської любові… (Розділ 10, арт.213-214 )

Протягом двох днів відбувалися спільні та індивідуальні зустрічі з отцем Візитатором, в приємній братерській атмосфері. А, на закінчення візитації, спільною рекреційною зустріччю при каві, наша спільнота попрощалася з  Отцем Клавдіушем, який вирушив на Україну з відвідинами наступних домів нашої провінції. Щиро бажаємо Отцю Клавдішу асистенції Святого Духа в його послузі, а також доброго перебування на українській землі.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)