МІНІСТРАНТИ

Сплав по Дністровському каньйоні для міністрантів

Мир та добро! Дорогі, хочемо вам розповісти про наше перше міністрансько-францисканське паломництво по річці Дністер. Отже наша команда, а це трьох міністрантів з Баранівки і стільки ж з Полонного, та два отці-францисканці: о. Кирило Тополевський OFM і о. Ростислав Печенюк OFM.


Наша поїздка тривала з 21 по 24 серпня. Ми вирушили від Полонного до Гусятина. Там мали смачну вечерю і нічліг, за це хочемо подякувати настоятелю парафії о. Михаїлу Багінському OFM. На настуний день ми вирушили до села Незвисько, Івано-Франківської області, де і розпочався наш сплав. Перший день видався дуже важким, адже ми проплили найбільше кілометрів.

Потім усі разом готували вогнище, складали намети і тд., і так усі наступні дні. Зранку була Свята Меса, після неї ми підкріпились і повні енергії вирушили далі. По дорозі, одному з паломників прийшла ідея – вилізти на пагорб, після сорока-хвилиного підйому ми любувались красою каньону з висоти, пили воду з джерела і досліджували місцеву печеру, а о. Ростислав в той час ловив рибу. У вечері ми знову ж в дусі братерства, допомагали один одному збирали дрова, складали палатки і готувалися до сну. Прокинулися ми пізно, виспані, ми почали готуватися до Служби Божої, будували вівтар та співали. Останній день виявився найлегшим, ми пропливли найменшу відстань до останнього пункту міста Заліщики. Наша подорож на байдарках, розтягнулась на 80 км. Останнього дня подорожі, переночувавши на березі річки, ми поїхали до монастиря братів православних, звідки відкривався чудовий краєвид на саме місто Заліщики та Дністровський каньон.
Хочемо подякувати отцям за організацію цього спливу, їхні повчальні проповіді, настанови, одним словом дякуємо за все. Надіємось, що це не остання наша подорож на байдарках!
Царюй нам Христе!

Корженевський Артур

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)