МІНІСТРАНТИ

«Юні шукачі скарбів Євхаристії»

Царюй нам Христе! Завжди і всюди!
З 13 по 20 серпня в с. Зарічани, (на Житомирщині) відбулися реколекції для міністранів провінції св. Михаїла Архангела OFM. Участь в реколекціях взяло 70 міністрантів, котрі прибули з таких місцевостей: Полонне, Новоселиця, Баранівка, Шепетівка, Розкіш, Шаргород, Житомир, Чечельник, Межирічка, Любар, та місцеві міністранти з Зарічан. Також на реколекіях були присутні 4 брати пустулянти, брат-клерик Леонард та два священики о. Ростислав OFM i o.Юстин OFM.

Гасло реколекцій – «Юні шукачі скарбів Євхаристії». Кожен день розпочинався із зарядки, протягом дня ми молилися молитви, якими моляться брати францисканці, а також уся церква. Кожного дня звершувалась Свята Меса, де міністранти могли підкріпитися духовно і помолитись. Одну із служб звершив нововисвячений священик о. Пасхаліс Рабцевич OFM. Після кожної служби міністранти мали праці в групах, під час яких вони роздумували над частинами Святої Літургії та її скарбами.
Під час реколекцій діяла така валюта, як ПАКСИ. Кожен мав збирати ці гроші різними методами: збираючи шишки, роблячи добрі справи, старанно виконуючи свої обов’язки. На закінчення реколекцій був аукціон, під час якого хлопці мали можливість купити ціні речі за пакси.
Також протягом реколекцій відбувався реколекційний турнір з футболу. В ньому взяло участь 6 команд з Шепетівки, Житомира, Межирічки, Зарічан, Розкоші та Полонного – володаря кубка минулого турніру. Шляхом жеребкування команди розділились на 2 групи «А» і «В». В групі «А» були такі команди: Розкіш, Шепетівка і Полонне, в групі «В» Зарічани, Межирічка і Житомир. В перший день відбулося 3 матчі, між командами Розкіш та Полонне і закінчився він перемогою комнди з Розкоші із рахунком 1-0, потім Житомир переміг Межирічку 6-0. І останній матч був між Шепетівкою та Полонним 1-1. На наступний день були зіграні такі матчі: Житомир – Зарічани 3-1, Розкіш – Шепетівка 0-4 та Зарічани – Межирічка 6-0. За підсумками групового етапу в півфіналах зустрілись: Розкіш – Зарічани 6-0 та Шепетівка – Житомир 2-5. В неділю відбулися матчі за 3 місце та фінал. В матчі за 3 місце між Зарічанами і Шепетівкою, перемогу здобула команда з Зарічан 3-1. В фінальному матчі перемогла команда із Житомира, обігравши Розкіш 2-1.
В п’ятницю відбулася Хресна Дорога, під час якої ми могли глибше порозмірковувати над мукою Ісуса Христа і винести для себе цінні уроки. В розважальну програму входили такі ігри як: прапор, козаки-розбійники та ін. В останній вечір міністранти подякували отцям і аніматорам, а також мали можливість посмажити ковбаски і посидіти на березі місцевої річки. На закінчення, хочемо подякувати всім, хто спричинився до цих реколекцій і надіємося,що кожен з міністрантів зможе зняти свої скарби Євхаристії.
Мир та Добро!

Корженевський Артур

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)