ОБЛАТКОВА ЗУСТРІЧ

Різдвяна зустріч братів Провінції святого Михаїла Архангела

В наших українських католицьких сім’ях та родинах є прекрасна традиція, щоб у Різдвяний період спільно ділитися оплатком, разом прославляти новонародженого Христа колядками та освячувати домівки. Не обійшлося без цієї гарної традиції і в нашій Францисканській родині Провінції святого  Михаїла Архангела (з центрального регіону України). 9 січня в монастирі в Чуднові, 25 братів спільно зібралися, щоб прославляти Христа та молитися про мир в Україні. Після Святої Меси, яку очолив Міністр Провінції о. Даниїл Ботвіна, брати спільно колядували, освячуючи кімнати монастиря, та ділилися оплатком, складаючи одне одному побажання.

В свято Святого Сімейства (30 грудня 2022р.) Францисканська родина  (з південного регіону України) зібралася у Шаргороді

19 грудня 2022р  Францисканська родина  ( із Західного регіону України) зібралася у Судовій Вишні

Коментарі Вимкнено до Різдвяна зустріч братів Провінції святого Михаїла Архангела

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)