СЕРЕДНЄ

05-08.12.2013 – Свята Місія в Ужгороді

В перший тиждень Адвенту (5-8 грудня 2013р.) в парафії Пресвятої Трійці в Ужгороді відбулося обновлення Святої Місії. Парафіяни на чолі з о. Франциском Ботвіною OFM, радо зустріли місіонерів. Слово Боже в ці дні духовної віднови проповідували о. Станіслав Ірісік СМ, та о. Анатолій Товкан СМ, з Конгрегації Місіонерів св. Вікентія де Поля. Згідно програми кожного дня проводилися Святі Меси. В перший день духовної віднови священики-місіонери зустрілись з найсвятішою, найчистішою частинкою нашої парафії – дітьми. Саме вони в цей день на Месі брали найактивнішу участь.

На другий день люди, які мають якісь недуги мали змогу прийняти Таїнство Єлеопомазання. А третього дня вранці відбулася Служба Божа для дітей. І до нас завітав Святий Миколай. Діти розповідали Йому гарні віршики, співали пісні. А Миколай звісно ж теж не забув про своїх діток, і приніс їм солодкі подарунки. Ввечері відбулася Меса з активною участю молоді. Вони і читали Слово Боже, і співали на славу нашого Спасителя. Отець Анатолій підготував для молоді цікаву катехизу з роздумами над Словом Божим.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)