ШОСТКА

Молодіжні Реколекції бр. Михайла

Яблуниця
28 грудня 2011 – 3 січня 2012Новий Рік з БогомМолодіжні Реколекції бр. Михайла
З 28.12.11 по 3.01.12 відбулися реколекції для молоді. Протягом цих днів бр Михайло, намагався навчити нас бути вдячними Господу за все: приємне і не дуже, добре і менш добре, …тому що, все, що отримуємо, отримуємо з люблячої БАТЬКІВСЬКОЇ РУКИ нашого Небесного Отця, а Він хоче лише нашого добра і прагне, щоб ми були щасливі. Новий 2012 рік зустріли у мальовничих Карпатах, у с. Яблуниця на Івано-Франківщині. Бог потішив нас гарною погодою, снігом… та чарівною природою, – це був чудовий подарунок Бога нам на Різдво та Новий рік.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)