новіціат

Початок новіціату (08.09.2012)

Натхненні Святим Духом , прагнучи святості за прикладом святого Франциска брати: Сергій, Богдан та Денис, закінчивши постулат, засвідчили свої прагнення досконалості, розпочавши новіціат. Восьмого вересня, о 17 годині, у формаційному домі новіціату, що в місті Баранівка, відбулася урочиста Свята Меса, очолена Міністром провінціальним отцем Доброславом Копистеринським, який з великою радістю та батьківською опікою звершив Євхаристійну жертву в інтенції братів новіціїв та їх форматорів, начолі з отцем магістром Олівером. Ключовим моментом акту прийняття до новіціату було вписання братів до Книги Новіціату. В своїй проповіді отець заохотив братів вповні довіритися Богові та побажав зростати в Божих благодатях і бути справжніми братами меншими.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)