ОБЛАТКОВА ЗУСТРІЧ

Оплаткова зустріч Братів Францисканців 4 січня 2012 року

Вже традиційно Брати Францисканці з Провінції Св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні збираються на братерській зустрічі, щоб поділитися різдвяним хлібом – оплаткою і скласти один одному найкращі побажання на новий наступний рік служіння Богу, братам і Церкві.

Відбулася вона у Полонному 4 січня 2012 року. На цю зустріч прибули брати з різних куточків України, а також з Білорусії, Польщі та Італії. Особливими гостями були єпископи францисканці, а саме Леонід Дубравський та Станіслав Широкорадюк.

Святу Месу очолив ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леонід Дубравський. На початку Служби Божої настоятель парафії бр. Петро Новосельський привітав усіх присутніх. На завершення, настоятель Провінції бр. Доброслав Копистеринський склав різдвяні і новорічні побажання усім братам і парафіянам. Парафіянам це було дуже радісно і приємно, які зі своєї сторони не забули також про 17 річницю єпископських свячень свого колишнього настоятеля єпископа Станіслава Широкорадюка.

Після Святої Меси і традиційних колядок єпископа Ординарія, брати перейшли у катехетичні класи, де поділились оплаткою і почастувались смачним обідом.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)