ПОЛОННЕ

25-та річниця свячення храму в Новоселиці

Сьогодні в нашому храмі відбулась ювілейна урочистість, присвячена 25-тій річниці свячення нашого костьолу. Святкову Службу Божу очолив Єпископ Станіслав Широкорадюк. Також були присутні шановні гості: отці, які працювали в нас, сестри, які навчали наших дітей катехезі, представники влади, наші парафіяни та гості з сусідніх парафій. Ми дякуємо всім, за те, що розділили з нами цю радість.

Продовженням свята став концерт молодіжного хору м.Житомира, який наповнив наш храм прекрасними мелодіями прославлення Бога. Ми дякуємо Всемогутньому Господу за цей день, за те, що ми можемо зустрічатися в храмі, брати участь у Євхаристії та дякувати Богу в Його неймовірній доброті та любові!Особлива подяка настоятелю нашої парафії отцю Доброславу за таку гарну організацію урочистості та усім людям, які допомагали йому в цьому.   

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)