ПОЛОННЕ

Прощання з о. Феліксом Свінціцьким

Отець Фелікс Свінціцький народився в 1964 році в Полонному.Після Армії поступив по рекомендації настоятеля Станіслава Широкорадюка в Ризьку Вищу Духовну Семінарію.Після отримання Священства працював вікарним в Полонному, Шаргороді (1994-1995), потім в Київсько-Житомирській Дієцезії. Остатній рік був душпастирем в парафії Криве Озеро, Одесько-Симферопольської Дієцезії. В своєму священицькому житті дуже любив молитися бревярій, св. Розарій, адорацію Пресвятих Дарів. Майже ніколи не спізнювався, був пунктуальний, веселий, братерський.На 19-му році священства в ніч на 2 червня 2011 року зупинилося серце в Кракові (Польща).  

Похорон відбувся в Полонному 9 червня 2011 року о 11 годині в костелі св. Анни. Було присутніх 6 єпископів, понад 70 священиків і 20 сестер-монахинь, чимало людей з інших парафій та полонські прихожани просили Божого Милосердя і вічної радості в Царстві Небесному для Отця Фелікса.Головуючим на св. Месі був єп. Броніслав Бєрнацький, а проповідь проголосив єп. Петро Мальчук. Великою процесією від костела до парафіяльного цвинтаря, що понад 3 км., провели в остатній путь нашого брата-священика отця Фелікса. Процесію очолив єпископ Станіслав Широкорадюк.Бр. Альберт Туровський OFM

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)