РЕКОЛЕКЦІЇ

Реколекції Братів Менших у Зарічанах

В днях 4-9 лютого 2013 року Францисканці, на чолі з Провінціалом бр. Доброславом Копистеринським Провінції св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших, зібрались у Зарічанах в благодійному осередку «Caritas–spes» для проведення річних реколекцій. Ціллю яких є духовний розвиток для кращого служіння Богу у Церкві, а також у чернечих спільнотах. На реколекції зібрались майже усі брати Провінції з України і Білорусії.

Провів реколекції магістр новіціїв у Баранівці бр. Олівер Шопа, який родом з Польщі, але вже багато років служить в Україні. Під час конференцій та проповідей бр. Олівер звертав увагу на різні сфери братерського життя, ділячись також своїм власним досвідом.

З вдячністю для реколекціоніста і спільним фото Брати завершили реколекції.

бр. Михайло

фото: бр. Річард і бр. Леон

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)