ШОСТКА

Адвентові реколекції.

6-7-8 грудня в парафії св. Йосипа в Шостці, що на Сумщині, відбулися Адвентовіреколекції, які провів о. ЦециліанЗапольський зі Збаража.
«Сповідь» – це основна тема першого дня передріздвяних роздумів. Час Адвенту, це час підготовки до зустрічі в Господом, а сповідь це той засіб який допомагає нам відкритися на Божу Благодать.
Темою другого дня реколекцій було «Як добре пережити Службу Божу». Підготовка і свідома участь – ось те що допоможе кожному зустрітися з Христом Євхаристійним.
Прийняти Волю Божу у своєму житті – ось тема третьої реколекційної науки. Отець Цециліан поділився  також своїм особистим досвідом праці в Білорусії, що було дуже цікаво почути тим шосткінським парафіянам, які родом походять з Білорусії.
Закінчилися реколекції теплим чаєм та розмовами.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)