День зосередження,  ШАРГОРОД

19.05.2014 – День зосередження південного регіону Братів

9 травня 2014 року Францисканці з Провінції Св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших, зібрались у чернечому домі у Шаргороді на день зосередження. Брати зібрались з таких чернечих домів: Чечельник, Городківка, Гусятин та Шаргород.

Темою дня зосередження була: «Пошана до різниць та відмінностей». На завершення дня Францисканці взяли участь у парафіяльній Службі Божій за участю дітей, які мали перший день білого тижня – вдруге приймали до своїх сердець Святе Причастя. Очолив Службу Божу бр. Славомир Ветлугін, якого в цей день Брати святкували іменини.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)