ШАРГОРОД

Велопаломництво до Матері Божої Летичівської

Мир та добро!
З 4 по 6 липня відбулося III Францисканське велопаломництво з Шаргорода до Матері Божої Летичівської
(Шаргород – Бар – Летичів).
Кількість учасників становила 18 осіб. В паломництві нам товаришували отці францисканці о.Кирило Тополевський OFM, о.Богдан Мураховський OFM та о.Симон Байдацький OFM.
Першого дня паломники подолали шлях від Шаргорода до м. Бар. На нічліг зупинилися у монастирі сестер – бенедиктинок.
Другого дня велопаломництво вирушило до Летичева. Їхали попри випробування втомою та спекою. Проте дорога до Матінки Божої завжди рівно стільки непроста як і солодка. Все заради довіри щирих намірів наших сердець Ісусу за Її святим заступництвом. Також відбулася свята Меса для усіх паломників, котру очолив єпископ Леон Дубравський.
Нічліг у Летичеві паломники мали у наметах на природі.
Завершилося велопаломництво 6 липня Урочистою Святою Месою, котру очолив єпископ Микола Лучок.
Церква Паломників єднається зі всією Вселенською Церквою через Ісуса Христа, нашого Господа.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)