ГОРОДКІВКА

13 роковину смерті о. Мартиніана Дажицького OFM

«Пам’ятайте про наставників ваших, які звіщали вам слово Боже» Євр 13,7.
13 роковину смерті о. Мартиніана Дажицького, OFM відзначили у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Городківці, на Вінничині. У спільній молитві єдналися духовні сини св. Франциска Ассізького, священики та парафіяни на чолі з Єпископом Броніславом Бернацьким, який очолив Святу Месу. Під час молитви лунали слова подяки Господу Богу за життя та служіння о. Мартиніана.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)