ШЕПЕТІВКА

Реколекції для сімей Домашньої Церкви

З 8 по 10 серпня в Реколекційному домі с. Городище відбулися реколекції для сімей Домашньої Церкви. У них взяли участь близько 40 осіб. Реколекції проводив о. Бенедикт Свідерський, настоятель парафії Воздвиження Хреста у Шепетівці.

Подружні пари щоденно переживали спільні ранкові молитви, Божу Службу. Учасники мали змогу поглибити свої знання, слухаючи конференції о. Бенедикта на теми: «Спілкування у подружжі» та «Різниця між чоловіками та жінками». Також одну з конференцій підготувала Тетяна Свідерська, представник фонду «За гідність людини», консультант методів розпізнавання плідності. З неї учасники дізналися про роботу гормональної системи жінки, а також оцінили ризики допоміжних репродуктивних технологій, таких, як in vitro (запліднення в пробірці).
На реколекціях сім’ї мали змогу побути разом, познайомитися з іншими католицькими родинами та збагатитися духовно. На заключному вечорі ділення враженнями учасники казали, що вдячні Богу за пережитий час і за всі дари Святого Духа, які вони отримали.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)