ШОСТКА

1 травня – 31 липня 2010 року Ремонт каплиці з середини

Після зловмисного підпалу римсько-католицької каплиці-дому брати францисканці власними зусиллями і зусиллями єпископа ординарія харківсько-запоріжської дієцезії розпочали невтомну працю її відновлення і ремонту.

Багато часу і зусиль було посвячено для того, щоб каплиці повернути гідний вигляд і освятити її як місце молитви і присутності Бога серед людей.

Вірні, на чолі зі своїми душпастирями мають також невтомну надію на добродіїв, щоб на цьому місці повстав величний і прекрасний храм, який міг би збирати в собі велику кількість шостківчан і бути місцем діалогу і школи для вселенського братерства. А зловмисний підпал Божих місць (вже не перший у Шостці) був знаком і закликом до навернення та об’єднання усіх християн.

бр. Михайло Багінський, ofm

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)