ШОСТКА

12 травня 2012 року Шостківчани на парафіяльному святі у Конотопі

12 травня 2012 року Римо-Католицька парафія у Конотопі, що на Сумщині, святкувала престольне свято Матері Божої Фатимської. На це свято приїхали священики з парафіяними з Сум і з Шостки.

Святу Месу відпустову очоловив бр. Леон Метельський з Шостки. Присутніми гостями були також вір’яни з православної Церкви Київського Патріархату, на чолі зі своїм священиком.

Після Святої Меси, настоятель Парафії о. Збігнєв запросив усіх на почастунок, перед яким були представленні різні програми. Дуже гарно співав місцевий православний хор дітей. Гарно приготували програму самі діти та молодь місцевої католицької парафії, а також взяли активну участь діти та молодь з Шостки, представляючи сценку про св. Ріту, у якій також взяв участь о. Андрій з Сум. Не обійшлось і без танцю «вака-вака», який став вже, мабуть, францисканським хітом.

Коментарі Вимкнено до 12 травня 2012 року Шостківчани на парафіяльному святі у Конотопі

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)