ШОСТКА

Шостка 16-18 березня 2012 рокуВеликопісні реколекції і відпуст Св. Йосипа

В парафії Св. Йосипа у Шостці, що на Сумщині, 16 березня 2012 року розпочалися трьохденні великопісні реколекції. Очолив їх францисканець бр. Фіделіс Волністов з Парафії Св. Франциска у Києві.Реколекції завершились у неділю 18 березня парафіяльним святом Св. Йосипа.Гостями були: пастор Владислав з Лютеранської Церкви у Шостці, а також студенти з Глухова і парафіяни з Конотопа.Після Служби Божої парафіяни разом з гостями могли, незважаючи на те, що ще лежав сніг, вийти на подвір’я, почастуватися, поговорити  і під промінням сонця познайомитися з тими, хто прийшов вперше. 

У перший день реколекцій Реколекціоніст говорив під час Служби про Марію Матір Божу як взірець віри. Після Служби була конференція на тему: “Наслідуймо Матір Божу, коли просимо в Бога про дар віри для себе і наших ближніх”.На другий день була тема про Матір Божу як Матір милосердя і про Матір Божу берегиню сімей.А на третій день реколекцій бр. Фіделіс під час відпустової Святої Меси, яку він очолив, приблизив постать Св. Йосипа як покровителя і взірець для чоловіків.Цей день і наступний були для усіх парафіян і їх священиків днем небесного покровителя Св. Йосипа.

Коментарі Вимкнено до Шостка 16-18 березня 2012 рокуВеликопісні реколекції і відпуст Св. Йосипа

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)