ШОСТКА

20 травня 2012 року Перше Причастя дітей за останні 10 років

На свято Господнього Вознесіння 20 травня 2012 року, в парафії святого Йосипа, що в місті Шостка, відбулось ще одне свято для всієї парафії.Перша Сповідь і Перше Причастя Бабатенко Богдана, що назавжди змінило його життя на ДО і ПІСЛЯ. Богдан, дійсно Богом даний, прийняв Ісуса в своє життя.До цього моменту він ретельно готувався: ходив на катехизи, старанно вчився, майже кожної неділі приходив на Службу Божу, де брав активну участь бувши міністрантом.Я ж, як сестричка Богдана, дуже хвилювалась і раділа разом з ним, адже добре пам’ятаю і своє Перше Причастя. Ці хвилюючі моменти і радість в серці.А ще пригадалось, що я також отримувала Святе Причастя в травні, рівно 10 років назад. Тому моя радість немала меж в серці. Після Святої Меси, вручивши пам’ятку на згадку про святе Причастя отцем Михайлом, захотілось зробити фото на згадку, і ми цим так захопились, що отець ледь не загубився в часі, бо повинен був поїхати до Конотопа і відправити там Службу Божу.Тож така подія в нашій парафії, надовго залишиться в серці Богдана і в серці парафії!

Ліза Рудченко

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)