ГОРОДКІВКА,  ЮВІЛЕЙ

102 річниця від дня народження о. Мартиніана Дажицького OFM

Францисканці відзначили 102 річницю від дня народження о. Мартиніана Дажицького,OFM, якого ще брати називають «патріархом», адже саме завдяки відданій та жертовній праці о. Мартиніана відродилося францисканське життя в Україні. До Городківки, що на Вінничині, приїхали брати із спільнот Чечельника та Шаргорода і разом з місцевими братами молилися та дякували Господу за дар життя та покликання о. Мартиніана. Святу Месу очолив брат Святослав Сиворинський, OFM, який під час проповіді поділився своїми спогадами про о. Мартиніана.

 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)