ГОРОДКІВКА

Освячення Новозбудованого Храму Воздвиження Хреста Господнього

8 жовтня 2011 року у Крижополі, що на Вінничині, не подалік від Городківки, єпископом Леоном Дубравським OFM, був освячений новий Католицький Храм.

Будівництво Храму в 2004 році розпочав тодішній настоятель парафії у Городківці бр. Йоан Дуклян Павлюк.

На Урочистість прибули гості з різних сторін, а саме: з Житомира – вищий настоятель Францисканців в Україні бр. Доброслав разом зі своїм заступником бр. Натанаїлом;

з Баранівки – бр. Олівер; з Чечельника – бр. Рафал разом з сестрами Альбертинками; з Шостки – бр. Леон та бр. Михайло; з Городківки – настоятель бр. Ярослав та бр. Домінік. Дієцезійні священики: з Томашполя  – декан о. Станіслав Свурка; з Вінниці о. Владислав Халупяк; з Гайсина о. Станіслав Шуляк та з Немирова – о. Павло Снігур.

Надзвичайними гостями були: православний священик Київського Патріархату, а також представники районної влади: голова держадміністрації Ліда Павлівна і Голова часів початку будівництва храму.

Свята Меса розпочалась перед входом в Храм, привітанням присутніх, молитвою і урочистого відкриття дверей. Після проповіді розпочався обряд освячення храму – намащення святим олієм вівтаря і стін храму.

На завершення Святої Меси, о. Юзеф Павлюк, дякуючи якому повстав цей храм, подякував усім присутнім, а ті які найбільш спричинилися до будівництва були нагородженні почесною грамотою.

Пан Мовчан, завдяки якому розпочалось будівництво, особисто подарував парафії ікону Тайної Вечері, надіючись що вона знайде свої місце в цьому храмі.

Після Служби Божої усі вірні разом з єпископ вийшли на подвір’я і йдучи процесійно навколо храму молились розарій за молоду парафію, після чого парафіяни запросили до шведського столу усіх гостей.

бр. Михайло

Коментарі Вимкнено до Освячення Новозбудованого Храму Воздвиження Хреста Господнього

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)