ПРОВІНЦІЯ

РАДІСТЬ НЕОХОПНА НЕХАЙ ТРИВАЄ

День поповнення в нашій францисканській родині!
За Божим провидінням, 12-те червня 2021 року, стало історичним для Провінції святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні.
В місті Житомирі в храмі святого Йоана з Дуклі свячення пресвітерату та дияконату братам францисканцям уділив єпископ-помічник Львівської архідієцезії РКЦ в Україні, – о. Едуард Кава OFMConv. До спільноти священників зараховано неопресвітера отця Леонарда Шевчука OFM. Також гостинно приймаємо нововисвяченого диякона Владислава Чорноуса OFM.
Присутніми були брати францисканці з різних монастирів нашої провінції, сестри-монахині, богопосвячені особи, а також родини о. Леонарда та бр. Владислава.
В дусі єдності та неохопної радості дякуємо Господу за згоду цих двох молодих чоловіків передати свою вільну волю в руки Найвищого Священика – Ісуса Христа. Дякуємо батькам за гідне християнське виховання та мужність прийняти рішення своїх синів.
Як слушно зазначив єпископ Едуард Кава у своїй проповіді, – ваш вибір, дорогі отче Леонарде та брате Владиславе, не є сьогодні для світу, але проти нього. Дорога не буде легкою. Натомість, з Божою допомогою ця дорога буде прекрасною.
Готуючи це покликання для вас, Господь також готує людей, котрих Він довірить вашій душпастирській опіці. Тож будучи свідомими того, що для себе ви від сьогодні не живете, лише для Бога, – не згубіть жодної ввіреної вам душі.
Від сьогодні ви приєдналися до варти над прірвою гріха, в котру світ щосили допроваджує людей. Вашим завданням є втримати тих, котрі вже наблизились до краю та засвідчити для решти про Благодать, котра їх чекає в Небесній Вітчизні, щоб не звертали з дороги.
Отче Леонарде, довіряй Святому Духу все, що буде відчувати та переживати твоє священицьке серце. В тривозі нехай Він уділить тобі мудрість, у випробуванні – вірність, а радість нехай Він тобі розмножить.
Брате Владиславе, пильнуй місце, котре ти займеш серед пресвітерату нашої Провінції наступного року. Зроби все можливе від себе щоб бути гідним твого покликання. Все, що неможливе – зробить за тебе Бог. Час дияконату – відмінна нагода зібрати дари для твого майбутнього священства. Ці дари нехай дозріють в тобі та стануть в нагоді тим, кому ти служитимеш.
Ви, дорогі в Христі брати та сестри, моліться за нові покликання до священицького та богопосвяченого життя. Ми раді служити вам на користь та на Славу Божу. Для того треба, щоб ми були!
Сьогодні ж, в особливий спосіб огортаємо молитвою та сердечно вітаємо в нашій чернечій спільноті отця Леонарда Шевчука та отця-диякона Владислава Чорноуса. І разом з нами є Господь по всі дні, аж до кінця віку.
Амінь.

Коментарі Вимкнено до РАДІСТЬ НЕОХОПНА НЕХАЙ ТРИВАЄ

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)